E:


Kontakti:
Mob. +371 29191217
E-pasts: info@xtremelashes.lv
Dzirnavu iela 70 lit. 3


Džo Mousselli, Xtreme Lashes LLC (ASV) Prezidente un dibinātāja

Reizēm šķiet ka dzīves ritums pats uzņem savu virzienu un šķietami nesavienoti notikumi kļūst par pilnīgi noteiktu mūsu ceļu, kurš ved uz mūsu galīgo mērķi. Džo Mousselli, Xtreme Lashes LLC prezidente un dibinātāja nekad nevarēja iedomāties ka kādu dienu viņa vadīs globālu kosmētisko līdzekļu kompāniju.

Džo ir pieredzējusi kā kompānija izaug no neliela mājas/ģimenes uzņēmuma par uzņēmumu, kas jau ir pārstāvēts 50 valstīs. Xtreme Lashes ASV šobrīd strādā vairāk kā 40 darbinieki, 20 treneri un turpina strauji attīstīties. Kopš 2005. gada, kad tika uzsākta darbība, Xtreme Lashes ir apmācījuši vairāk kā 6000 skaistumkopšanas speciālistu ASV kā arī tūkstošiem speciālistu visā Pasaulē.

Xtreme Lashes turot savu doto solījumu piepilda un bagātina cilvēku dzīves, sniedzot inovatīvus skaistumkopšanas produktus, lielisku atbalstu un daudzpusīgas, padziļinātas mācības. Xtreme Lashes sniedz aktīvām un aizņemtām sievietēm lieliska izpildījuma skaistumkopšanas produktus, bez papildus rūpēm.  Džo ir radījusi darbavietas un iespējas strādāt saviem klientiem, sniedzot visizdevīgāko papildinājumu viņu piedāvātajiem pakalpojumiem – Xtreme Lashes® Skropstu Pieaudzēšanu. Sasniegumus Džo nodrošināja viņas iepriekšējā pieredze, kas bija būtisks stūrakmens veiksmīga uzņēmuma dibināšanai.

Džo izprot sievietes. Esot sieva, aktīva četru bērnu māmiņa, atbalstot ģimeni, pilnveidojot sevi studijās, Džo izprot modernu sieviešu rūpes. Viņa izprot saikni starp labi justies un labi izskatīties. Pateicoties Džo gādīgajai dabai viņai ir bijis viegli saprasties ar sievietēm, sākot jau no viņas karjeras sākuma – kā bērnudārza audzinātāja – viņa ir ieguvusi sieviešu uzticību, palīdzot viņu bērniem spert pirmos soļus mācībās līdz pat mammu nomierināšanai, kuru bērni kritiskā stāvoklī bija viņas aprūpē Pediatrijas nodaļā Teksasas bērnu slimnīcā. Viņa vienmēr ir palīdzējusi sievietēm justies labāk.

Džo ir ieguvusi bakalaura grādu medicīnā un bioloģijā Teksasas Universitātē. Viņai ir plaša medicīniskā un zinātniskā pieredze cilvēka anatomijā, psiholoģijā, pataloģijā un farmakoloģijā. Pēc daudzu gadu pieredzes strādājot kā reģistrēta māsa medicīnā, Džo juta lielu vēlmi virzīt savu kaisli skaistumkopšanas jomā. Džo ir izmantojusi savu pieredzi medicīnā un zinātnē, lai radītu produktus un apmācības, kas ir Xtreme Lashes® sistēmas pamatā.

Džo kritēriji un vērtības ir padarījušas Xtreme Lashes® par vispasaules līderi šajā industrijā un vis cienījamāko vārdu skropstu pieaudzēšanas jomā. Džo izveidoja Xtreme Lashes® skropstu pieaudzēšanu kā profesionālu servisu, ierobežojot produktu pārdošanu tikai licencētiem un akreditētiem veselības un skaistumkopšanas speciālistiem. Viņa riskēja ar īstermiņa peļņu un ieguldīja to uzņēmuma veselīgā ilgtermiņa nākotnē un industrijas attīstībā kopumā. Viņa uzskata ka nekas nevar aizstāt augstas kvalitātes teorētiskās un praktiskās apmācības klātienē, tādēļ tās ir nepieciešamas, lai strādātu ar Xtreme Lashes® materiāliem. Ja gala patērētājs nav apmierināts, ja procedūra nav droša, ja skropstas neizskatās lieliski, ja rezultāts nav satriecošs un ilglaicīgs – tad tā nav skropstu pieaudzēšana.

Tas viss nav noticis vienā dienā. Džo ir gājusi ceļu kas nav iestaigāts, to kas ir orientēts uz sapratni un pretimnākšanu. Viņas smagais darbs, ieguldījums ir atalgojies ļaujot viņai nokļūt pie sava mērķa, iedrošinot citas sievietes pieredzēt veiksmi un sasniegumus ko dzīve var sniegt.


„Iziet Xtreme Lashes® apmācības bija vislabākais ko jelkad es esmu izdarījusi. Tas ir atmaksājies ar uzviju, jo es pilnībā no tā varu nomaksāt savus kredīta maksājumus. Manas klientes ir gandarītas un lojālas. Pieaudzētās skropstas ir tiešām mainījušas dzīvi gan man gan manām klientēm, viņas jūtas apmierinātākas un ir ietaupījušas tik daudz laika pošoties no rītiem. Tas patiešām ir neticami un es esmu ļoti pateicīga par šo iespēju būt daļai no visa šī. Nesen es izgāju padziļinātās apmācības, pasniedzējs deva mums tik daudz palīdzīgu ieteikumu un izstāstīja kādēļ mēs strādājam tieši tā un nevis citādi, ieguvu citu skatījumu uz skropstu pieaudzēšanu.” – Sjūzete Gisberte, ASV

Vairāk meistaru atsauksmes par apmācībām un materiāliem lasiet šeit, klientu atsauksmes šeit

Uz sākumu | Produkti | Attēlu galerija | Apmācības | Jautājumi
Par mums | Pasaulē
 
© 2009 Xtreme Lashes® by Jo Mousselli
 
E: info@xtremelashes.lv

Tel: +371 67375111
Dzirnavu iela 70 lit. 3