E:


Kontakti:
Mob. +371 29191217
E-pasts: info@xtremelashes.lv
Dzirnavu iela 70 lit. 3

Jaunums!

No 2017. gada pieejamas jaunās Faux Mink X-Wrap™ skropstas! Tas rada apjomīgāku izskatu, vieglāk pieaudzēt un izgatavotas no īpaša, unikāla materiāla!

Video par jaunajām skropstām

 

Jaunums!

2015. gada izskaņā uzsākam piedāvāt Xtreme Lashes Volumation™ apmācības! Tā ir lieliska iespēja apgūt jaunu skropstu pieaudzēšanas tehniku, kas sniedz gandarījumu gan klientiem, gan meistariem! Sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt sīkāk!

 

Jaunums!

Meistariem, kuri jau strādā skropstu pieaudzēšanā, un vēlas izmēģināt darbu ar Xtreme Lashes® materiāliem!

Ja Jūs esat strādājošs meistars un meklējat kvalitatīvus materiālus skropstu pieaudzēšanai, ja vēlaties pilnveidot un uzlabot savu sniegumu, tad šis piedāvājums ir tieši Jums!

Xtreme Lashes® ir izstrādājuši speciālu vienas dienas apmacību programmu tieši strādājošu meistaru kvalifikācijas celšanai. Šajās apmācībās Jūs iegūsiet informāciju par:

  • Xtreme Lashes® materiāliem, to pareizu izmantošanu;
  • Ieteikumus Jūsu darba kvalitātes pilnveidošanai;
  • Ātrāku pieaudzēšnas tehniku;
  • Dabīga effekta sasniegšanu dažādiem klientiem;
  • Ieskatu krāsaino skropstu izmantošanā;
  • Knifus un ieteikumus, kas palīdzēs tieši Jūsu darbā
  • Iespēju aizstāvēt Xtreme Lahses® meistara diplomu (ja Jūsu zināšanas un prasmes būs atbilstošas Xtreme Lashes® standartiem)!

Apmācības notiek vienu dienu no plkst. 10.00 - 18.00. Apmācībās ir teorētiskā daļa (apm. 5h) un prakstiskā daļa (2,5h). Apmācības notiek grupās līdz 2 cilvēkiem, tas sniedz iespēju trennerim rast katram individuālu pieeju un sniegt tieši katram meistaram nepieciešamo.

Ampācības notiek darba dienās, lūdzam iepriekš vienoties ar mums par apmācību datumu!

Lai pieteiktos uz apmācībām - lūdzu zvaniet, mob. 29191217 vai rakstiet: info@xtremelashes.lv

______________________________________________________________

Senākas ziņas:

"Xtreme Lashes® Baltic" 2008. gada oktobra beigās jau 2. gadu pēc kārtas piedalījās starptautiskajā izstādē „ Baltic Beauty World 2008”.

Šogad mēs savā stendā klientēm piedāvājām izmēģināt uz vietas skropstu pieaudzēšanas pakalpojumu, kas guva ļoti lielu pieprasījumu un atzinību no klientu puses. Kā arī visiem interesentiem tika sniegta informācija par Xtreme Lashes® piedāvātajām skropstu pieaudzēšanas apmācībām un skropstu pieaudzēšanas materiāliem.

Paldies visiem mūsu stenda apmeklētājiem!

 

 

 

"Xtreme Lashes® Baltic" piedalās izstādē Igaunijā.

2008. gada oktobra sākumā Igaunijā norisinājās skaistumkopšanas izstāde "ILU sonum Beauty World 2008", kurā tika rīkots skropstu pieaudzēšanas konkurss. Šajā konkursā piedalījās arī divas sertificētas Xtreme Lashes® skropstu pieaudzēšanas meistares:

1. Līga Bērziņa - sertificēts Xtreme Lashes® meistars, strādā Xtreme Lashes® skropstu pieaudzēšanas salonā Rīgā. Pārstāvēja Latviju.

2. Gaļina Poltorikova - sertificēts Xtreme Lashes® meistars, strādā “Spa Paradiis Ilukeskus” salonā, Tallinā. Pārstāvēja Igauniju.

                                   Gaļina Poltorikova ieguva godalgoto 1. vietu!

 

                                Līga Bērziņa ieguva dalīto 3. vietu!

 

                                                                Apsveicam!

Uz sākumu | Produkti | Attēlu galerija | Apmācības | Jautājumi
Par mums | Pasaulē
 
© 2009 Xtreme Lashes® by Jo Mousselli
 
E: info@xtremelashes.lv

Tel: +371 67375111
Dzirnavu iela 70 lit. 3