E:


Kontakti:
Mob. +371 29191217
E-pasts: info@xtremelashes.lv
Dzirnavu iela 70 lit. 3

Kā izskatās pieaudzētās skropstas, un kāda ir sajūta tās nēsājot?
 
Pareizi tās uzliekot, sajūta ar mākslīgajām skropstām ir tieši tāda pati kā ar dabīgajām skropstām. Šeit Jūs varat apskatīt atsauksmes un foto galeriju.
 
Cik ilgi turās Xtreme Lashes® skropstas? 
 
Ja skropstas ir pareizi uzliktas, vidējā skropstu noturība var sasniegt vairāk ne kā 2 mēnešus, atkarībā no dabīgo skropstu augšanas cikla un tā, cik labi meistars ir uzlicis skropstas. Taču, lai jūsu skropstas izskatītos skaistas un dabīgas, tām būs nepieciešama korekcija katru 2 - 4 nedēļu. Xtreme Lashes® HP-3 līmei ir unikāla ūdensnecaurlaidīga formula, kas palīdz mākslīgajai skropstai turēties pie dabīgās līdz pat dabīgās skropstas izkrišanai. HP-3 līme satur visas pēdējā laika skropstu pagarināšanas tehnoloģijas, lai sabalansētu drošību, izcilu noturību, žūšanas ātrumu, kā arī nesatur smaržvielas un, protams, līmei ir maksimāls derīguma termiņš.
 
Kā es atradīšu klientus, kas vēlas pieaudzēt skropstas?
 
Tas mums padodas vislabāk! Pirmkārt Jūsu klienti pamanīs atšķirību uzreiz! Otrkārt mēs sūtam klientus pie Jums, tādā veidā palīdzot Jums! Kā arī nodrošinām Jums pilnīgu mārketinga atbalstu, kas palīdzēs Jums sasniegt veiksmi darbā. Iegādājoties Zelta vai Platīna komplektu, Jūs saņemsiet speciālus bukletus un brošūras, kas tika izstrādātas, lai veicinātu interesi un pievērstu uzmanību šim pakalpojumam. Kad Jūs veiksmīgi pabeigsiet apmācības un saņemsiet sertifikātu, kā ari iegūsiet pieredzi skropstu pieaudzēšanas jomā, Jūsu vārds tiks ievietots Xtreme Lashes® mājas lapā - meistaru sadaļā. Xtreme Lashes® mājas lapa uz doto brīdi ir visā pasaulē visapmeklētākā no mājas lapām skropstu pieaudzēšanas jomā. Kad Jūsu vārds tiks publicēts mūsu Meistaru sarakstā, pie Jums katru mēnesi vērsīsies arvien vairāk klientu. Mēs piedāvājam arī speciāli Jums izstrādātas vizītkartes! Lai saņemtu sīkāku informāciju, apmeklējiet sadaļu Drukātie materiāli, mūsu mājas lapā. 
 
Cik daudz klientiem var pieaudzēt skropstas, izmantojot Zelta komplektu?
 
Zelta komplektā ietilpst skropstas, kuras pietiks, lai veiktu skropstu pieaudzēšanas procedūru vairāk kā 300 klientiem (Ja Jūs izmantosiet 6 bonusa skropstu iepakojumus, kas pašlaik ir mūsu piedāvājumā, klientu skaits palielināsies līdz 400!) Mūsu komplektā ir viss, kas nepieciešams skropstu pieaudzēšanai Jūsu klientiem. Mēs piedāvājam komplektus ar visplašāko materiālu klāstu skropstu pieaudzēšanai, kas atšķirās no citiem esošajiem komplektiem, kurus šodien var atrast tirgū. Mēs esam lepni, ka varam piedāvāt mūsu klientiem augstākās kvalitātes produktus un apmācības.
 
Kāda ir atšķirība starp Zelta un Platīna komplektiem?
 
Xtreme Lashes® Zelta komplektā ir viss, kas ir nepieciešams, lai sāktu strādāt skropstu pieaudzēšanas jomā. Platīna komplektā ir plašāks materiālu klāsts, tajā ietilpst HP-3 un HP-A līmes, daudz ekskluzīvie, pieaudzēto skropstu kopšanas līdzekļi un plašs skropstu klāsts. Platīna komplekts ir domāts meistaram, kurš patiesi ir ieinteresēts, lai kļūtu par augstākās klases stilistu skropstu pieaudzēšanas jomā, un kurš pieprasa visaugstāko kvalitāti par samaksāto cenu. Izmantojot Platīna komplektu, var apkalpot divreiz vairāk klientu nekā izmantojot Zelta komplektu. Platīna komplektam ir vairāk izvelkamo nodalījumu, kuru izmantošana saīsinās skropstu pieaudzēšanas procedūras laiku. Abi komplekti ir pilnībā nokomplektēti, tajos ietilpst vairāk skropstu, nekā jebkurā citā komplektā, ko piedāvā tirgū par to pašu cenu. Xtreme Lashes® komplekti ir augstākās kvalitātes komplekti, kas ir pieejami par šādu cenu!
 
Kā es varu apgūt skropstu pieaudzēšanu Xtreme Lashes®?
 
Xtreme Lashes® piedāvā nepārspējamo apmācību un sertifikācijas programmu. Lai iegādātos vienu no komplektiem, Jums ir nepieciešams iziet Xtreme Lashes® apmācības. Apmācību programma ir ļoti svarīga, jo tā Jums dod teorētisko zināšanu pamatus, attīstīta darba iemaņas tā, lai Jūsu pieaudzētas skropstas būtu skaistas, noturīgas un drošas Jūsu klientiem. Lai saņemtu sīkāko informāciju, apmeklējiet mūsu mājas lapas sadaļu par apmācībām un sertifikāciju.

Kā es varu iegādāties Xtreme Lashes® materiālus?

Materiālus mēs piedāvājam vienīgi meistariem, kuriem ir Xtreme Lashes® izsniegts sertifikāts. Meistariem, kuriem ir citu kompāniju izsniegti sertifikāti, pieredze skropstu pieaudzēšanā mēs piedāvājam apgūt Xtreme Lashes® apmācības skropstu pieaudzēšanā. Tas tiek darīts tādēļ, ka Xtreme Lashes® apmācībās Jūs iegūsiet pilnīgu informāciju par produktu izmantošanu, iegūsiet neatsveramas, unikālas zināšanas par skropstu pieaudzēšanas procesu.

Ar ko atšķiras Xtreme Lashes® apmācības no pārējām kas pieejamas tirgū?

Xtreme Lashes® ir izstrādājusi unikālu apmācību programmu, kas palīdz apgūt skropstu pieaudzēšanu iespējami īsā laikā, sniedzot visas nepieciešamās zināšanas, lai varētu sākt strādāt skropstu pieaudzēšanas jomā. Protams, vienas dienas laikā nav iespējams iemācīties skropstu pieaudzēšanu, tādēļ Xtreme Lashes® piedāvā meistaru sertifikācijas procesu.

Ja mani ir apmācījusi draudzene, kas nodarbojas ar skropstu pieaudzēšanu – vai varu iegādāties no jums Xtreme Lashes® materiālus?

Jā, ja Jūs apgūsiet skropstu pieaudzēšanu pēc Xtreme Lashes® standartiem. Bez šīm zināšanām ar Xtreme Lashes® materiāliem strādāt nav iespējams. Xtreme Lashes® piedāvātās apmācības ir vienādas visā pasaulē, kā arī Xtreme Lashes® izsniegtais sertifikāts ir derīgs visā pasaulē. Kā  arī  apmācoties pie  strādājoša meistara nav garantijas, ka šajās apmācībās Jūs iegūsiet visu nepieciešamo. Tādēļ mēs iesakām izmantot vienīgi sertificētu trenneru piedāvātās apmācības.

Kāpēc Jūs piedāvājiet dažādu garumu un krāsu skropstas?
 
Pateicoties pareizai apmācībai un skropstu daudzveidībai, Jūs varat piedāvāt saviem klientiem plašu izvēli skropstu pieaudzēšanā. Vairums klientu dod priekšroku dabīga izskata skropstām, šajā gadījumā tiek izmantoti četri līdz pieci dažādi skropstu izmēri. Bet daudzi klienti vēlas iegūt dramatiskāku skatu, šim nolūkam tiek pielietota padziļinātā tehnoloģija, izmantojot dažādu garumu un krāsu skropstas. Šo tehnoloģiju apguvi nodrošina Xtreme Lashes® apmācību programma. Galu galā, katrs klients ir unikāls. Ja Jums būs pareizās zināšanas, Jūs varēsiet katram klientam uzdāvināt tādas skropstas, par kādām viņš ir sapņojis jau sen.
 
Kāpēc mūsu komplekts ir labāks, nekā citi tirgū esošie?
 
Ļoti vienkārši, jo katrs komponents no mūsu komplekta ir augstākās kvalitātes. Xtreme Lashes® izmanto pastāvīgo kvalitātes kontroles un pārbaudes sistēmu, kas ļauj sekot produktu kvalitātei un sniegt komplektu sastāvdaļu kvalitātes uzlabošanu. Mēs pērkam vislabākos izejmateriālus no visas pasaules un komplektējam tos ASV. Mūsu skropstu izliekums ir līdzīgs dabīgo skropstu izliekumam. Mēs izmantojam ekskluzīvās Xtreme Lashes® J-Curl skropstas, C-Curl skropstas, kā arī uzlaboto Xtreme Lashes® HP-3 līmi. Mēs ieguldām daudz laika un līdzekļu izpētē un attīstībā, lai ražotu komplektus ar visplašāko materiālu klāstu. Mēs veicām daudzu līmējošo vielu testēšanu, lai izveidotu vislabākās līmes formulu ar ideālo īpašību kopumu, to skaitā, drošība, līmes noturība, žūšanas ātrums, minimāla smarža un maksimāls derīguma termiņš. Turklāt, mūsu pincetes tiek izgatavotas speciāli skropstu pieaudzēšanas procedūrai.

Ja man jau ir citu ražotāju skropstas un pārējie nepieciešamie materiāli, es vēlos tikai nealerģisku līmi, vai varu iegādāties tikai to?

Kā visā pasaulē arī Baltijā atsevišķus profesionālos produktus iegādāties nevar, ja nav Xtreme Lashes® izsniegta sertifikāta, var iegādāties vienīgi mazumtirdzniecības materiālus sīkāk skatīt šeit.

Cik ilgu laiku paņem viena skropstu pieaudzēšanas procedūra?
 
Tas ir atkarīgs no Jūsu kompetences un pieredzes, cik daudz skropstu pieaudzēšanas procedūras esat veicis. Parasti viena pilna skropstu pieaudzēšanas procedūra paņem aptuveni 2,5 – 3 stundas. Korekcijas procedūra varētu ilgt aptuveni pusotru stundu.
 
Kam ir domāts Xtreme Lashes® skropstu aizsargājošs pārklājums?
 
Mūsu īpaši izstrādātās formulas pārklājums piedāvā mirdzumu jūsu pieaudzētajām skropstām, kā arī paildzina to izturību un nēsāšanas laiku. To nebūtu ieteicams lietot 24 stundas pēc skropstu pieaudzēšanas, lai būtu droši, ka līme ir pilnībā nožuvusi. Šis produkts palīdz noturēt skropstu kontūru un darbojas līdzīgi, kā matu laka jūsu skropstām. Mēs iesakām lietot šo produktu ne biežāk kā 1-2 reizes nedēļā. Pārklājums no Xtreme Lashes® piedāvā ne tikai papildu aizsargslāni, bet arī izveido barjeru pret putekļu pielipšanu. Jūs to varat piedāvāt klientiem, lai paildzinātu pieaudzēto skropstu noturību.
 

Kādu maksu es varu prasīt par pakalpojumu?

Tas ir atkarībā no vietas, kur Jūs strādājat un cik pieprasīts ir šāds pakalpojums Jūsu pilsētā. Mūsu rekomendētā cena ir ne zemāka par 35,- Ls par skropstu pieaudzēšanas procedūru. Korekcija tiek veikta ik pēc 2-4 nedēļām, cena ir atkarīga no tā cik daudz skropstas Jūs klientam uzliekat. Ja klients būs atnācis ar ļoti maz skropstām, protams, korekcija aizņems ilgāku laiku, līdz ar to Jūs varat prasīt lielāku samaksu par pakalpojumu.

Esmu izgājusi Xtreme Lashes® apmācības, saņēmusi Xtreme Lashes® sertifikātu, kur iegādāties papildu materiālus, kas nepieciešami skropstu pieaudzēšanai?

Xtreme Lashes® materiālus Baltijā var iegādāties tikai pie mums. Materiālus var iegādāties mūsu birojā – Zilupes ielā 7, 4. stāvā, vai arī veicot pasūtījumu. Pasūtītās preces piegādājam Baltijas teritorijā ar kurjerpasta starpniecību. Piegādes laiks līdz 3 darba dienām, Rīgā – nākamajā dienā.

 

Ja Jūs interesējošais jautājums šeit nav atbildēts – būsim priecīgi saņemt to pa e-pastu: info@xtremelashes.lv vai arī zvaniet mums: 67421589

 
 
Uz sākumu | Produkti | Attēlu galerija | Apmācības | Jautājumi
Par mums | Pasaulē
 
© 2009 Xtreme Lashes® by Jo Mousselli
 
E: info@xtremelashes.lv

Tel: +371 67375111
Dzirnavu iela 70 lit. 3