E:


Kontakti:
Mob. +371 29191217
E-pasts: info@xtremelashes.lv
Dzirnavu iela 70 lit. 3

Xtreme Lashes® rūpējas par Jūsu drošību.
 
Xtreme Lashes® rūpējas par Jūsu drošību; tādēļ mēs pārdodam augstākās kvalitātes produkciju tikai profesionāļiem, kas ir izgājuši apmācību un sertifikācijas programmu.
 
Piezīmes par apmācībām un drošību:
 
Xtreme Lashes® uzskata, ka tas ir bezatbildīgi pārdot skropstu pieaudzēšanas produktus personām, kuras nav izgājušas apmācību un sertifikācijas programmu. Ar DVD un rokasgrāmatu sūtīšanu nepietiek. Mēs koncentrējamies uz Jūsu klientu drošību un veselību, Jūsu biznesu un mūsu industriju. Galu galā, nepareizai skropstu uzlikšanas tehnoloģijai var nebūt rezultātu, vai arī tai var būt traumatiskas sekas. Nepareiza skropstu uzlikšanas tehnoloģija ir saistīta ar drošību (neskaitot formaldehīdu līmeni skropstu pieaudzēšanas līmēs).
 
Atšķirībā no citām kompānijām, kas piedāvā īsu ieskatu skropstu pieaudzēšanā, Xtreme Lashes® piedāvā speciāli izstrādātas apmācības, kas nepārtraukti tiek pilnveidotas un saglabā apmācību programmu kvalitāti. Mūsu treneri tiek daudzpusīgi apmācīti, tie regulāri paaugstina savu kvalifikāciju, kas dod garantiju, ka mūsu apmācību programmās tiks iekļautas jaunākās tehnoloģijas skropstu pieaudzēšanas jomā. Kvalitatīvas un daudzpusīgas apmācības ir ļoti būtiskas skropstu pieaudzēšanā! Skropstu pieaudzēšanas process ir ļoti smalks, jo pieprasa ilgi noturīgas, stipras līmes un asu pincešu izmantošanu acu rajonā. Tikai pieredzējuša trenera uzraudzībā var iemācīties, kā pareizi turēt rokas, paņemt skropstu, atdalīt vienu dabīgo skropstu no parējām, uzlikt pieaudzētās skropstas droši un skaisti. Faktiski, kvalificēts treneris strādā ar katru studentu individuāli, lai palīdzētu viņai vai viņam pārvarēt vājākās puses un izmantot stiprākās. Pat pareizai stājai un galda augstumam ir nozīme. Cerēt, ka students apgūs skropstu pieaudzēšanu no video vai DVD materiāliem ir tas pats, kas cerēt, ka students apgūs matu griešanu vai ķirurģiskas procedūras, skatoties video vai DVD.
 
Lai garantētu drošību, higiēnu un skaistu skropstu pieaudzēšanu, Xtreme Lashes® iesaka patērētājiem pievērst uzmanību mūsu vienreizējai apmācību programmai. Pareiza apmācība ir svarīga kā drošībai, tā arī skaistumam. Turklāt, mēs domājam, ka tas ir bezatbildīgi pārdot skropstu pieaudzēšanas produktus personām, kas nav izgājušas atbilstošas apmācības. Skatīties tikai video vai DVD ir nepietiekami.
 
Piezīmes par skropstu pieaudzēšanas kompāniju izvēli:
 
Xtreme Lashes® rekomendē pievērst uzmanību sekojošiem punktiem par sertificētiem meistariem, kas rūpējas par drošību un ir ieinteresēti kļūt par veiksmīgu speciālistu skropstu pieaudzēšanas jomā: 
 • Izvēlieties kompāniju, kura pieprasa iziet apmācību programmu - Jums un Jūsu klientu drošībai.
 • Izvairieties no kompānijām, kuras mēģina pārliecināt, ka Jūs varat apgūt drošas skropstu pieaudzēšanas tehnoloģijas skatoties video vai DVD materiālus.
 • Izvēlieties kompāniju, kura pārdod savu produkciju tikai sertificētiem meistariem.
 • Izvairieties no kompānijām, kuras izmanto maldu informāciju vai aizbaidīšanas taktiku, attiecībā uz formaldehīdu saturu un “Veselības Ministrijas” atļaujām.
 • Izvēlieties kompāniju, kurai ir plašs skropstu pieaudzēšanas produktu un aksesuāru klāsts. Izvēlieties kompāniju, kas pieprasa no meistariem kvalifikācijas paaugstināšanu un piedalīšanos praktiskajās apmācības, lai apgūtu labākās un jaunākās tehnoloģijas.
 • Izvairieties no kompānijām, kuras izmanto maldīgu informāciju attiecībā uz produktu kvalitāti: Mēs piedāvājam tos pašus materiālus, tikai lētāk. Tas tā nevar būt!
 • Izvēlieties "Veselības Ministrijā" notificētus ražotāju produktus.
 • zvēloties apmācības, lūdziet uzrādīt trenera diplomu, kuru ir izsniedzis ražotājs šim cilvēkam. Šis ir vienīgais veids kā pārliecināties, ka treneris perfekti pārzin ražotāja produktus.
 •  
 • Izvairieties no kompānijām, kuras piedāvā Jums iziet apmācības patstāvīga trenera vadībā. Šī situācija nozīmē ierobežoto kvalitātes kontroli, tāpēc, ka katrs treneris darbojas neatkarīgi un viņa stimuls ir tikai vietu pārdošana viņa apmācību programmā.
 • Izvēlieties kompāniju, kurai ir korporatīvais ofiss ar apmācības daļu, ar komandu, kas nodarbojas ar produktu attīstību, ar pilna laika klientu servisu un biznesa atbalstu.

Patērētājiem jāuzmanās no kompānijām, kuras izmanto aizbaidīšanas taktiku produktu pārdošanā. Tādām kompānijām jākompensē trūkumi savu produkciju, apmācību un klienta servisa kvalitātē. Tās aizbaidīšanas taktikas notiek slepeni un kaitē mūsu industrijai.

 

 

 

Vai Xtreme Lashes® līme satur formaldehīdu?
 
Nesen mēs saņēmām pieprasījumu par formaldehīdu saturu skropstu līmēs. Tika noskaidrots, ka šie pieprasījumi pilnībā sakrīt ar dezinformāciju, kas tika publicēta vienas konkurējošas firmas mājas lapā un reklāmas materiālos.
 
Neskatoties uz to, ka mēs respektējam konkurenci, esam spiesti reaģēt uz šādiem apgalvojumiem, tā kā tie izriet no maldīgas informācijas, kas var kaitēt visai skropstu pieaudzēšanas industrijai kopumā. Diemžēl šī ASV kompānija centās apsūdzēt visas “ne amerikāniskās” līmes par to, ka tās satur formaldehīdu. Viņi paziņoja, ka tikai viņu ražotās līmes nesatur formaldehīdu. Mūsuprāt, šīs kompānijas gājiens negatīvi atsaucās uz visiem ražotājiem, kas nodarbojas skropstu pieaudzēšanas jomā, un izsauca nevēlamas bažas par formaldehīdu saturu skropstu pieaudzēšanas līmēs.
 
Piezīmes par ciāna-akrila līmēm un formaldehīdu:
 
Xtreme Lashes® līmju pamatsastāvā ir tā pati viela, ko pielieto medicīnā brūču ārstēšanai, bez šuvju uzlikšanas.
Otrkārt, visu ciāna-akrila medicīnisko līmju sastāvā ir ļoti niecīgs formaldehīdu daudzums, kas skaitās nekaitīgs.
Treškārt, mūsu zinātniskie un medicīniskie pētījumi pierāda, ka nepastāv nevienas ciāna-akrila līmes, kuru sastāvā nebūtu formaldehīdu. 
 
2006. gada 25. septembrī vienā no neatkarīgajām laboratorijām tika testēts līmes paraugs no firmas, kura paziņoja, ka viņu ražotajā līmes sastāvā nav formaldehīdu. Testēšanas rezultātā tika atrasts formaldehīdu daudzums - 2.00 daļiņas uz miljonu. Neskatoties uz to, ka tas ir niecīgs formaldehīdu saturs, šis daudzums ir 5 reizes lielāks nekā mūsu HP-A līmes sastāvā (0.4 daļiņas uz miljonu) un gandrīz 3 reizes lielāks nekā mūsu HP-3 līmes sastāvā (0.7 daļiņas uz miljonu).
 
Šīs formaldehīdu līmenis patiesībā ir nenozīmīgs, ņemot vērā to, ka mēs katru dienu atrodamies zem formaldehīdu iedarbībā! Formaldehīdi nokļūst atmosfērā no daudziem produktiem un precēm, kurus mēs lietojam ikdienā, piemēram, no tādiem kā celtniecības materiāli, paklāji, drēbes un mēbeles.
 
Daudziem produktiem, tādām kā skropstu pieaudzēšanas līmēm, kurās formaldehīdu līmenis ir nenozīmīgs, nav pat piezīmju par formaldehīdu daudzumu tajās.
 
Galvenās bažas, attiecībā uz formaldehīdiem, izraisa gaisa ieelpošana no formaldehīdu saturošiem materiāliem. Lai saprastu formaldehīdu izplūdi perspektīvā, apsveriet sekojošo informāciju. Ja skropstu pieaudzēšanas meistars izlies pilnu pudeli HP-3 līmes ar formaldehīdu līmeni 0.7 daļiņas uz miljonu un ievietos šo tilpumu izgarot mazā, noslēgtā telpā (12’х12’), formaldehīdu saturs paaugstināsies tikai līdz 0.12 daļiņām uz miljardu. Ja tehniķis izlies 10 pilnas pudeles HP-3 līmes, formaldehīdu saturs paaugstināsies tikai līdz 1.2 daļiņām uz miljardu.
 
Salīdzinājumam, ASV Dabas Aizsardzības aģentūra veica formaldehīdu līmeņa izpēti gaisā mājas apstākļos (1). Formaldehīdu līmenis ir augstāks telpās, kur tas izgaro no dažādiem patērētajiem produktiem, kā, piemēram, būvmateriāliem, paklājiem un mēbelēm. Formaldehīdu līmeņa saturs mājas apstākļos ASV teritorijā ir diapazonā zem 100 daļiņām uz miljonu līdz virs 3.680 daļiņām uz miljonu. Tādā veidā, formaldehīdu līmenis dažās mājās ir 30.000 reizes lielāks, nekā formaldehīdu daudzums no pilnas, izgarojušas HP-3 līmes mazā, noslēgtā telpā.
 
Vēl vienam salīdzinājumam, ASV Veselības un Cilvēkresursu Departaments veica formaldehīdu līmeņa izpēti gaisā pilsētu rajonos (2). Vidējā koncentrācija, kas tika paziņota ASV, bija diapazonā no 11 daļiņām uz miljonu līdz 20 daļiņām uz miljonu – brīvā dabā. Tādā veidā, gaiss ASV satur 160 reizes vairāk formaldehīdu, nekā tie ir no pilnas, izgarojušas HP-3 līmes mazā, noslēgtā telpā.
 
Formaldehīdu iekļaušana apkārtējā vidē no skropstu līmēm ir niecīga daļa no formaldehīdu līmeņa apkārtējā vidē, kas iedarbojas uz cilvēkiem katru dienu – pat tad, ja ekstremālā gadījumā vairāk kā 10 pudelītes HP-3 līmes izlīs mazā, noslēgtā telpā.

Xtreme Lashes® rūpējas, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes produkciju, augstas kvalitātes apmācības, labāko klientu servisu un biznesa atbalstu skropstu pieaudzēšanas industrijā. Mēs esam lepni būt par līderi šajā industrijā ar plašāko produktu klāstu, ar apmācības daļu un turpināsim rūpīgi strādāt, lai uzlabotu mūsu produkciju un klientu servisu.

Uz sākumu | Produkti | Attēlu galerija | Apmācības | Jautājumi
Par mums | Pasaulē
 
© 2009 Xtreme Lashes® by Jo Mousselli
 
E: info@xtremelashes.lv

Tel: +371 67375111
Dzirnavu iela 70 lit. 3