E:


Kontakti:
Mob. +371 29191217
E-pasts: info@xtremelashes.lv
Dzirnavu iela 70 lit. 3

Apmācībās man ļoti patika tas, ka apmācības bija individuālas, tikai man vienai, tika atbildēts uz visiem maniem uzdotajiem jautājumiem, viss tika pastāstīts ļoti smalki un saprotami. Ļoti patika paši pasniedzēji, tik laipni un patīkami cilvēki, apmācībās varēju justies brīvi, bez uztraukuma :) 
Noteikti saņēmu gaidīto un pat vairāk, nedomāju, ka būs tik forši, biju iedomājusies, ka ieiešu tādā kā klasē un visi tur būs, nebūs tik viegli uztvert informāciju, bet nē - apmācības notika patīkamā gaisotnē,ar prezentāciju, izsniegtajiem materiāliem un kafiju :)
Saņēmu savu pirmo biznesa komplektiņu, esmu ļoti apmierināta, atnāca ļoti skaistā, sievišķīgā somā, kurā visi materiāli ir sakārtoti, kas ir ļoti viegli pārnēsājami. Mani noteikti apmierina materiālu kvalitāte, neko sliktu nevaru pateikt par materiāliem.
Iesaku arī citiem, jo pašai ir ļoti pozitīvas atsauksmes, un tiešām varu pateikt - šeit viss ir sterili un droši, galvenais pašam visu darīt pareiz,i pēc noteikumiem un nebūs problēmas :) un informācija tiešām ir ļoti noderīga. Ja vēl šaubaties - es noteikti iesaku iziet šīs apmācības, noteikti nenožēlosiet un uzzināsiet to, ko nezinajāt līdz šīm apmācībām!
 
                                                          Diāna Vedļa, sertifikācijas procesā - Tukums
 
                                         ________________________________
 
 
Visvairāk Xtreme Lashes® apmācībās man patika iegūtās, pietiekamās zināšanas. Apmācībās saņēmu gaidīto, varētu būt vēl vairāk praktiskās daļas, bet ir iespēja arī pēc kursiem braukt un mācīties. Materiālus vērtēju kā kvalitatīvus, iesaku arī citiem šos kursus jo skropstu pieaudzēšanas tehniku šeit var iemācīties ļoti augstā līmenī!
 
                                                          Sintija Dambe, sertifikācijas procesā - Rīga
 
                                         ________________________________
 
Xtreme Lashes® apmācībās man ļoti patika tas, ka es saņēmu daudz vairāk informācijas nekā biju cerējusi iegūt no apmācībām, un uzzināju tik daudz ko jaunu. Lieliski arī bija tas, ka apmācības notika individuāli. Ar iegūto informāciju bez problēmām varu veiksmīgi sākt strādāt skropstu pieaudzēšanas jomā. Jau tagad esmu saņēmusi tik daudz komplimentu par savu darbu, jo atšķirība, no citu meistaru darba kvalitātes, ir acīm redzma. Pati esmu izbaudījusi skropstu pieaudzēšanu ar citiem materiāliem un citā tehnikā, bet Xtreme Lashes® skropstas ir nesalīdzināmas. Ļoti jauks Xtreme Lashes® kolektīvs!
Tiešām iesaku noteikti izvēlēties Xtreme Lashes®, jo materiālu kvalitāte, to daudzveidība un pieaudzēšanas tehnoloģija ir nesalīdzināma ar citām Latvijā piedāvātajām. Es nenožēloju ne mirkli un zinu, ka arī Jūs nenožēlosiet!
 
                                                          Zanda Kukare- Kuzmicka, sertificēts meistars - Rīga
 
                                         ________________________________
 
 
Xtreme Lashes® apmācībās visvairāk patika tas, ka šīs apmācības notiek vienu dienu un tajās var apgūt visas nepieciešamās zināšanas, lai pēc tam var patstāvīgi trenēties skropstu pieaudzēšanā. Pasniedzēji visu lieliski paskaidroja. Apmācības man sniedza to, ko biju no tām gaidījusi! Protams, pēc apmācībām, darba procesā, radās dažādi jautājumi, uz kuriem man tika sniegtas nepieciešamās atbildes. Xtreme Lashes® sniedz lielu atbalstu meistariem arī pēc apmācībām. Apmācību cena ir adekvāta apmācību augstajai kvalitātei! Arī ar Xtreme Lashes® materiālu kvalitāti esmu ļoti apmierināta.
Meistariem, kas vēlas apgūt skropstu pieaudzēšanu, iesaku izvēlēties tieši šīs apmācības, jo Xtreme Lashes® sniedz iespēju apgūt skropstu pieaudzēšanas iemaņas no pašiem pamatiem, un tiek nopietni sekots, kā tiek apgūtas šīs iemaņas!
 
                                                                          Gita Lenša, sertificēts meistars - Rūjiena
 
                                           ________________________________   
 
 
Xtreme Lashes® apmācībās man visvairāk patika tas, ka tika sniegta liela teorētiskā bāze, viss tika labi un skaidri pastāstīts. No apmācībām ieguvu visu, ko no tām gaidīju, lai veiksmīgi sāktu strādāt skropstu pieaudzēšanas jomā. Ar materiāliem esmu ļoti apmierināta!
Tāpēc visiem iesaku nešaubīties un izvēlēties Xtreme Lashes®!
 
                                                                           Liene Tjarve, sertificēts meistars - Rīga
 
                                __________________________
 
Arī man nebija nekādas priekšzināšanas pirms izgāju Xtreme Lashes® apmācības, bet jau pašā sākumā interesentu pietika un tie arvien pieaug. Klientes, kas pirms tam bija likušas skropstas pie citiem meistariem, kas strādā ar citiem materiāliem, jūt lielu atšķirību - līme nekož acīs, tai nav izgarojumu un skropstas labāk un ilgāk turas.
Tiem, kas šaubās vai izvēlēties Xtreme Lashes® apmācības, iesaku pat nedomāt par citām apmācībām!
 
                                                                         Sana Freiberga, sertificēts meistars - Rīga
                               __________________________
 
Pirms izgāju Xtreme Lashes® apmācības, man nebija nekāda pieredze šajā jomā. Apmācību līmenis ir tiešām ļoti augsts un skolotāji arī ļoti patīkami. Tagad pamazām mans klientu skaits pieaug, klienti ir ļoti apmierināti, nav bijis tāds klients, kas pēc tam meklētu citu meistaru!
Jau strādājošiem meistariem iesaku iziet šīs apmācības, lai uzlabotu jau esošās zināšanas!
Visiem iesaku - nebaidīties no cenas, jo tas ir tā vērts!
 
                                                                    Kristīne Raģele, sertificēts meistars - Liepāja
                                __________________________
 
Xtreme Lashes® apmācībās viss bija ļoti labi saprotams, detalizēti un lieliski paskaidrots. Ieguvu tieši to, ko sagaidīju no šim apmācībām - pietiekošu informāciju, lai veiksmīgi uzsāktu darbību skropstu pieaudzēšanas jomā! Ar materiāliem esmu ļoti apmierināta.
Visiem iesaku Xtreme Lashes® apmācības un materiālus!
 
                                                 Aleksandra, sertificēts meistars - Viļņa, Lietuva
 
                                 __________________________
 
Xtreme Lashes® apmācībās viss bija līmenī, gan teorija, gan praktiskās nodarbības, viss bija saprotams un lieliski paskaidrots!  
Es noteikti iesaku visiem esošajiem un topošajiem skropstu pieaudzēšanas meistariem šīs apmācības un materiālus!  
Xtreme  Lashes® materiāli šobrīd ir labākie ar kādiem esmu strādājusi!
 
                                                                 Liene Smilga, sertificēts meistars - Rīga  
 
                                 ___________________________  
                   
Visiem iesaku, jo konkurentu nav!
Par skropstu pieaudzēšanas procedūru interesi izrāda pat tās dāmas, kas agrāk nekad skropstas nav likušas, jo, viņuprāt, tām bijis mākslīgs izskats.
Klientes par pakalpojumu ir ļoti apmierinātas. Skropstas izskatās ļoti dabīgas, tās vispār nejūt un ilgi turās.
Tiem, kas šaubās vai izvēlēties Xtreme Lashes® apmācības, iesaku nešaubīties, noticēt, pamēģināt. Tas ir tā vērts!
                                                                  Simona, sertificēts meistars - Valmiera
                                              
                                        ___________________________
Uz sākumu | Produkti | Attēlu galerija | Apmācības | Jautājumi
Par mums | Pasaulē
 
© 2009 Xtreme Lashes® by Jo Mousselli
 
E: info@xtremelashes.lv

Tel: +371 67375111
Dzirnavu iela 70 lit. 3