E:


Kontakti:
Mob. +371 29191217
E-pasts: info@xtremelashes.lv
Dzirnavu iela 70 lit. 3

Ar Xtreme Lashes® skropstām staigāju jau 4 mēnešus, jo man ļoti apmierina gan skropstu kvalitāte, gan meistara darbs. Skropstas katru dienu, nelietojot skropstu tušu izskatās ļoti skaisti! Visām iesaku, jo tādas pieaudzētās skropstas es vēl nekur pirms tam nebiju redzējusi! Pamēģiniet - nenožēlosiet!

                                                                                               Dace K. - patstāvīgā kliente

                                   ___________________________

 

Pirms pieaudzēju Xtreme Lashes® skropstas, skropstas liku pie vienas meistarītes mājās, kvalitāte it kā bija laba, bet šīs ir viennozīmīgi daudz labākas un kvalitatīvākas. Ar Xtreme Lashes® skropstām manas acis izskatās daudz skaistākās! Tagad daudzas sievietes man jautā, kur es eju likt skropstas. Esmu ļoti apmierināta ar pieaudzētajām skropstām, jo vairs nav jālieto skropstu tuša, kas dienas beigās bieži vien ir izsmērējusies un nobirusi. Tiešām iesaku izvēlēties Xtreme Lashes® salonu, kur strādā profesionāli skropstu pieaudzēšanas meistari!

                                                                                               Kristīne - patstāvīgā kliente

                                   ___________________________

 

Pirms tam biju pieaudzējusi citur skropstas, it kā viss bija kārtībā, bet Xtreme Lashes® skropstas izskatās daudz dabīgāk, nav tik samākslotas, tās nav tik cietas kā iepriekšējās un tās vispār nejūt! Tāpēc regulāri jau 4 mēnešus nāku uz korekciju. Iesaku citām, kas šaubās, vai pieaudzēt mākslīgas skropstas vai nē, notiekti pamēģiniet, jo rezultātā Jūs iegūsiet tādas skropstas par kādām jau sen esat sapņojusi! Xtreme Lashes® salonā strādā tiešām ļoti augstas klases meistari.

                                                                                                Linda - patstāvīgā kliente.

                                    ___________________________ 

 

Ar Xtreme Lashes® skrosptām staigāju jau 11 mēnešus! Citas skropstas neesmu mēģinājusi un nav bijusi doma arī kaut ko mainīt. Esmu ļoti apmierināta ar meistara darbu un skropstu kvalitāti, tās vispār nejūt un pa šo laiku nav bijusi nekāda diskomforta sajūta!

                                                                                               Sandra - patstāvīgā kliente.

                                   ___________________________ 

Esmu ļoti apmierināta gan ar Xtreme Lashes® skropstām, gan ar meistara darba kvalitāti! Tās nēsājot ir sajūta tieši tāda pati kā ar dabīgajām! Ar Xtreme Lashes® skropstām staigāju jau 5 mēnešus. Pirms tam nebiju nekur citur pieaudzējusi skropstas, bet šīs skropstas ir tieši tādas kā vēlos, jo kvalitāte un izskats ir tiešām ļoti labs!

                                                                                                    Dina - patstāvīgā kliente.

                                   ___________________________

Ar Xtreme Lashes® skropstām staigāju jau kādus 3 mēnešus un sajūta ar tām ir tiešām lieliska! Pēc pirmās procedūras rezultāts bija pat labāks nekā gaidīju! Meistarīte strādā ļoti kvalitatīvi! Pirms tam biju pieaudzējusi skropstas citur, it kā procedūrai nebija nevainas, bet materiālu kvalitāte gan bija daudz sliktāka.

                                                                                                   Zane - patstāvīgā kliente.

                                   ___________________________

Man ļoti, ļoti patīk Xtreme Lashes® skropstas un meistarītes darba kvalitāte! Ar skropstām jūtos ļoti komfortabli, ar tām staigāju jau 6 mēnešus! Pirms tam pieaudzēju citur skropstas, bet kvalitāte tiešām bija slikta! Nevar nemaz salīdzināt, kāda ir sajūta ar Xtreme Lashes® skropstām un kāda ar iepriekšējām! Meistaru profesionalitāte šeit ir augstā līmenī!

                                                                                            Jeļena L. - patstāvīgā kliente.

                                   ___________________________

Ar Xtreme Lashes® skropstām staigāju jau četrus mēnešus un esmu tiešām ļoti apmierināta! Ar tām jūtos, kā ar dabīgajām, tās nerada diskomforta sajūtu! Pirms pirmās procedūras meistars man visu ļoti labi paskaidroja, kā notiks procedūra, izvēlējās man atbilstošu dizainu. Ļoti patika tas, ka procedūras laikā meistarīte stāstīja, ko dara, jo skropstas liku pirmo reizi mūžā un procedūras laikā acis ir aizvērtas. Vēl gribēju piebilst, ka ļoti patīk salona interjers, viss saskaņotos toņos!

                                                                                                  Ineta - patstāvīgā kliente.

                                  ___________________________

Esmu apmierināta ar Xtreme Lashes® skropstām, ar tām staigāju jau četrus mēnešus, un sajūta ir kā ar savējām, dabīgajām skropstām. Skropstas pirms tam nekur nebiju pieaudzējusi un neesmu domājusi mainīt salonu, jo meistare strādā ļoti profesionāli. Arī pirms pirmās procedūras pārliecinājās, ko tieši es vēlos. Gala rezultāts vienmēr ir tieši tāds, kādu vēlos! Šeit ir iespēja variēt ar skropstu dizainu, garumu un krāsām!

                                                                                                         Ilva - patstāvīgā kliente.

                                ___________________________

Esmu ļoti apmierināta ar "Xtreme Lashes®  Baltic" salonā piedāvato pakalpojumu! Pieaudzētās skropstas vispār nejūtu, sajūta kā ar dabīgajām skropstām, nekāda diskomforta! Pirms tam pieaudzēju citā salonā, bet ar rezultātu biju apmierināta tikai sākumā, jo pēc pāris nedēļām parādījās nepatīkamas sajūtas, tās grauza un niezēja. Kā arī skropstas izskatījas nedabīgi garas. Xtreme Lashes®  meistara darbu vērtēju ļoti augstā profesionālā līmenī, jo pirms pirmās procedūras meistars apjautājas, kādu izskatu vēlos, vai vairāk dabīgu, vai izteiksmīgākas skropstas. Kā arī ar gala rezultātu biju ļoti apmierināta, jo skropstas tiešām izskatījās ļoti dabīgi. Tas bija tas, ko vēlējos! Tagad reizi mēnesī nāku veikt korekciju.

                                                                             Jeļena - patstāvīgā kliente.

                               ___________________________

Esmu apmierināta ar Xtreme Lashes® pieaudzētajām skropstām, tās vispār nejūt un izskatās tik dabīgi! Skropstu pieaudzēšanas meistara darbs ir tiešām augstā līmenī. Skrostas uzliku pirmo reizi mūžā, bija doma tikai uz svētkiem, bet tagad ar skropstām staigāju jau vairāk kā 2 mēnešus. Reizi mēnesī nāku uz korekciju, jo esmu tā pieradusi, ka no rītiem nav jālieto skropstu tuša, un skropstas ir perfektas katru dienu!

                                                                               Aina - patstāvīgā kliente.
                               ___________________________
Uz sākumu | Produkti | Attēlu galerija | Apmācības | Jautājumi
Par mums | Pasaulē
 
© 2009 Xtreme Lashes® by Jo Mousselli
 
E: info@xtremelashes.lv

Tel: +371 67375111
Dzirnavu iela 70 lit. 3