E:


Kontakti:
Mob. +371 29191217
E-pasts: info@xtremelashes.lv
Dzirnavu iela 70 lit. 3

Kas ir Xtreme Lashes®?
 
Xtreme Lashes® ir revolucionāri jauns produkts, kas pagarina un kuplina jūsu skropstas. Xtreme Lashes® ir vienkārša, smalka, izliekta sintētiskā skropsta, kas līdzīga dabīgajai skropstai. Viena mākslīgā skropsta tiek pielīmēta pie vienas dabīgās skropstas, lai izveidotu individuālu, dabīgu un elegantu izskatu. Xtreme Lashes® ir perfektas ikdienas nēsāšanai.
 
Kā izskatās pieaudzētās skropstas un kāda ir sajūta tās nēsājot?
 
Pareizi tās uzliekot, sajūta ar mākslīgajām skropstām ir tieši tāda pati kā ar dabīgajām skropstām. Šeit jūs varat apskatīt fotogaleriju.
 
Cik ilgi turās Xtreme Lashes® skropstas? 
 
Ja skropstas ir pareizi uzliktas, vidējā skropstu noturība var sasniegt vairāk ne kā 2 mēnešus, atkarībā no dabīgo skropstu augšanas cikla un tā, cik labi meistars ir uzlicis skropstas. Taču, lai jūsu skropstas izskatītos skaistas un dabīgas, tām būs nepieciešama korekcija katru 2 - 4 nedēļu. Xtreme Lashes® HP-3 līmei ir unikāla ūdensnecaurlaidīga formula, kas palīdz mākslīgajai skropstai turēties pie dabīgās līdz pat dabīgās skropstas izkrišanai. Xtreme Lashes® ir izstrādājis speciālu produktu - ilgstošas noturības aizsargslāni, kuru varat izmantot, lai vēl vairāk paildzinātu skropstu noturību.
 
Vai es varu peldēties, iet dušā, vingrot un  apmeklēt spa, ja man ir Xtreme Lashes® skropstas?
 
Jā. Mūsu īpašās formulas līme ļauj ar Xtreme Lashes® skropstām gan peldēties, gan iet dušā, gan vingrot, gan gulēt, gan apmeklēt spa.
Lūdzu nepeldieties un neapmeklējiet spa 48 stundas pēc skropstu pielikšanas, lai būtu droši, ka līme ir pilnībā sacietējusi. Tas paildzinās pieaudzēto skropstu nēsāšanas laiku.
 
Vai es pati varu uzlikt Xtreme Lashes® skropstas?
 
Nē. Tikai un vienīgi profesionāls meistars var nodrošināt pareizu uzlikšanu. Neprofesionāla meistara vai pašdarbības ceļā uzliktas skropstas var izraisīt acu iekaisumu, skropstu salipšanu un nedabisku izskatu.  Procedūras laikā Xtreme Lashes® skropsta tiek pielīmēta pie jūsu dabīgās skropstas, lai padarītu jūsu skropstas garākas, biezākas un piešķirtu tām dabisku izskatu.
 
Cik bieži ir jātaisa  profilakse?
 
Mēs iesakām veikt profilaksi ik pēc 2 - 4 nedēļām. Dabīgā skropsta izkrīt aptuveni pēc 60-90 dienām, atkarībā no augšanas cikla, tās vietā izaug jauna dabīgā skropsta. Katra dabīgajai skropstai ir dažāds augšanas cikls. Profilakse ir nepieciešama, lai izkritušās skropstas vietā ieliktu jaunu. Profilakse aizņem mazāk laiku kā pieaudzēšana un ir arī lētāka.
 
Vai es drīkstu lietot skropstu tušu?
 
Patiesībā viens no lielākajiem atvieglojumiem ir tas, ka jums nevajadzēs lietot skropstu tušu. Protams, ja jums rodas nepieciešamība lietot skropstu tušu, tad lietojiet tikai tādu, kas ir balstīta uz ūdens bāzes. Xtreme Lashes® ir izstrādājis speciālas formulas skropstu tušu, kas paredzēta pieaudzētajām skropstām. Jūs varat iegādāties Xtreme Lashes® skropstu tušu pie jūsu personīgā meistara vai arī zvanot uz mūsu Skropstu Dizaina Salonu pa tel. +371 67421589. NELIETOJIET ŪDENS NOTURĪGĀS TUŠAS UN TUŠAS, KAS IR UZ EĻĻAS BĀZES!  Ūdens noturīgā skropstu tuša kopā ar jebkuru uz eļļas bāzes balstītu skropstu tušu var izšķīdināt līmi un veicināt mākslīgo skropstu izkrišanu.
 
Kā man jārūpējas par Xtreme Lashes® skropstām?
 
Jūsu jaunās Xtreme Lashes® skropstas ir garas, kuplas un brīnišķīgas! Vislabākais ir tas, ka tās ir viegli kopjamas. Jūsu Xtreme Lashes® profesionālais meistars dos detalizētu aprakstu, kā par tām rūpēties. Lai koptu skropstu izskatu un paildzinātu to mūžu, sekojiet šai vieglas kopšanas instrukcijai:
    • Nemazgājiet acis un neejiet dušā 24 stundas pēc skropstu uzlikšanas. Kā arī neejiet peldēties un neapmeklējiet spa 48 stundas pēc skropstu uzlikšanas, lai nodrošinātu pilnīgu līmes sacietēšanu.
    • Apejieties saudzīgi ar skropstām.
    • Izvairieties no acu berzēšanas.
    • Izvairieties no eļļu saturošas un ūdensnoturīgas skropstu tušas lietošanas. Lietojiet tikai uz ūdens bāzes balstītas skropstu tušas un saudzīgi noņemiet tušu ar kosmētikas noņēmēju, kas arī ir balstīts uz ūdens bāzes. Ieteicam lietot speciālo Xtreme Lashes® skropstu tušu. Lietojiet tušu tikai uz skropstu galiem, lai netraumētu savienojuma vietu.
    • Pajautājiet savam Xtrerme Lashes meistaram, vai viņam ir pieejama Xtreme Lashes® piedāvātā ilgnoturīgā aizsargkārta. Uzklājiet to vienu vai divas reizes nedēļā, lai saglabātu skropstu izskatu un noturību. Uzklājiet to no skropstu saknēm līdz pat skropstu galiem. Aizsargslānis dos jūsu skropstām brīnišķīgu spīdumu! 
Vai jūs varētu aprakstīt skropstu pielikšanas procesu?
 
Kamēr notiks skropstu pieaudzēšanas process, jūsu acis būs aizvērtas un jūs atradīsieties guļus stāvoklī. Balstoties uz pieredzi, profesionāla skropstu pieaudzēšana aizņem aptuveni 2,5 - 3 stundas. Šī procedūra ir tik ērta un relaksējoša, ka daudzi no mūsu klientiem ir aizmiguši tās laikā. Profilakses laiks varētu ilgt aptuveni pusotru stundu.
 
Kas izmanto skropstu pieaudzēšanu?
 
Holivudā jau sen ir iecienījuši šo skaistumu, ko sniedz pieaudzētas skropstas. Šīs skropstas jau gadu gadiem nēsā modeles un aktrises. Un tagad arī jums ir tāda pati iespēja iegūt šādas skropstas. Xtreme Lashes® skropstas var nēsāt ikviena sieviete un neviens pat nevarēs iedomāties, ka tās nav dabīgās, jo šīs skropstas izskatās tik dabīgas! 
 
Vai skropstu pieaudzēšanas procedūra ir droša?
 
Pirmkārt, tas ir droši, jo Xtreme Lashes® skropsta tiek pieaudzēta pie dabīgās skropstas un nekādi neskar ādu. Otrkārt, mūsu piedāvātā HP-3 līme ir ķirurģiskas kvalitātes, kuras sastāvā ir izmantota tāda pati viela, ko pielieto brūču ārstēšanai bez šuvju uzlikšanas.  Uzlikšanas process ir nesāpīgs un relaksējošs. Patiesībā ļoti daudzi klienti aizmieg procedūras laikā. Tomēr nepareiza uzlikšana, ko veicis neprofesionāls meistars, var izraisīt kaitējumu jūsu acīm un plakstiņiem. Neuzticiet savas acis jebkuram meistaram. Iesākām meklēt un veikt skropstu pieaudzēšanu tikai pie Xtreme Lashes® sertificētiem meistariem. Meistari, kuri strādā ar Xtreme Lashes® produktiem, ir apmācīti un tiem var droši uzticēties. Vai arī palūdziet sava salona darbiniekus griezties pie mums un mēs ar prieku nodrošināsim arī jūsu iecienīto salonu gan ar speciālista apmācībām, gan arī ar augstākās kvalitātes produktiem.
 
Uz sākumu | Produkti | Attēlu galerija | Apmācības | Jautājumi
Par mums | Pasaulē
 
© 2009 Xtreme Lashes® by Jo Mousselli
 
E: info@xtremelashes.lv

Tel: +371 67375111
Dzirnavu iela 70 lit. 3