E:


Kontakti:
Mob. +371 29191217
E-pasts: info@xtremelashes.lv
Dzirnavu iela 70 lit. 3

Laipni lūdzam Xtreme Lashes® Baltic mājas lapā
 
Xtreme Lashes® ir visatpazīstamākais brends skropstu pieaudzēšanas nozarē un ir ieguvis ļoti lielu popularitāti visā pasaulē un ieņēmis stabilu vietu savā jomā.  
Xtreme Lashes® piedāvā pēdējā laika lielāko pavērsienu kosmētikā: Xtreme Lashes® pieaudzētās skropstas! Mēs esam patiesi priecīgi, ka varam jums piedāvāt iespēju panākt patiesus panākumus pieaudzēto skropstu industrijā ar Xtreme Lashes®. Xtreme Lashes® pieaudzētās skropstas ir revolucionāri jauns produkts, kas dod jums iespēju padarīt skropstas skaistas, un ar tām jūs jutīsieties, kā ar dabīgajām! Tā ir perfekta iespēja, lai nēsātu garas un greznas skropstas gan ikdienā, gan īpašos gadījumos.
 
Xtreme Lashes® piedāvā vislabākos pieaudzējamo skropstu komplektus, piederumus un viskvalitatīvākās apmācības. Xtreme Lashes® velta būtisku uzmanību produktu attīstībai, lai nepārtraukti uzlabotu produktu un apmācību kvalitāti. Katra lieta Xtreme Lashes® komplektā ir īpaši testēta, lai iegūtu vislabāko rezultātu. Mēs esam pilnībā pārliecināti, ka gan jūs un jūsu klienti būs tiešām apmierināti.
 
Mūsu piedāvātos produktus, mēs pārdodam TIKAI sertificētiem, profesionāliem meistariem, kas izgājuši mūsu speciālo apmācības programmu, lai būtu pilnībā droši, ka mūsu produkcija ir nonākusi pie labi apmācītiem meistariem. Tas palīdz celt meistaru profesionalitāti, un klientiem būs drošības sajūta, ka veic šo smalko procedūru pie meistara, kurš nenodarīs pāri dabīgajām skropstām. Diemžēl ir daudz klientu, kuriem ir bijusi ne tā labākā  pieredze ar skropstu pieaudzēšanu. Xtreme Lashes® ir atvēris pārstāvniecību Baltijā, lai piedāvātu jums kvalitāti un drošību.
 
Xtreme Lashes® nodrošinās jums pilnīgu pieaudzēto skropstu biznesa mārketinga atbalstu, kurā ir iekļautas tādas lietas kā plakāti, brošūras, biznesa kartiņas, klientu anketas. Kā arī vienmēr pa telefonu vai e-pastu jūs atbalstīs profesionāli darbinieki un atbildēs uz visiem jautājumiem.
Ja jūs jau darbojaties skropstu pieaudzēšanas jomā un jūs interesē strādāt ar viskvalitatīvākajiem materiāliem, vai arī gatavojaties apgūt šo arodu, tad gaidām jūs uz apmācībām.  
Uz sākumu | Produkti | Attēlu galerija | Apmācības | Jautājumi
Par mums | Pasaulē
 
© 2009 Xtreme Lashes® by Jo Mousselli
 
E: info@xtremelashes.lv

Tel: +371 67375111
Dzirnavu iela 70 lit. 3